Teslimat Bilgisi

www.birlezzet.com sitede görülen ürün görsellerini ve fiyatlarını herhangi bir duyuru yapmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. Sitede bulunan ürünlerin tamamı firmamızın garantisi altındadır. Ayrıca KDV oranları diğer resmi harç vergi gibi tutarlar değiştiğinde fiyatlara yansıtılır

  1. www.birlezzet.com'a saat 17:00'a kadar vermiş olduğunuz sipariş aynı gün, saat 17:00'dan sonraki siparişiniz ertesi iş günü Kargoya verilir.
  2. Banka ve P.T.T. Havaleli Ödemelerinizde bu süreç, havalenizi yapmanızdan hemen sonra başlar.
  3. Cumartesi günü saat 12:00'dan sonraki ve Pazar günü vermiş olduğunuz siparişler, ilk iş günü olan Pazartesi günü Kargoya teslim edilir. Bütün bu süreçten haberdar edilirsiniz ve Kargo Takip Numaranız size bildirilir.

  4.  www.birlezzet.com, stok durumunu, olağandışı etkenleri ve olası Kargo Şubelerinin aksaklıklarını düşünerek, sipariş vermiş olduğunuz ürünü en geç 3 (üç) iş günü içerisinde Anlaşmalı Kargo Firmasına teslim etmeyi taahhüt eder. Bu ve diğer sebeplerden dolayı taahhüt ettiğimiz süre içerisinde ürününüz Kargoya verilmemişse, size bildirmek suretiyle, siparişiniz otomatik olarak iptal edilir ve Ödemeniz iade edilir.

  5. www.birlezzet.com’dan yapacağınız alış verişlerinizde kapıdan nakit ödeme kabul edilmemektedir.

  6. Yurtiçi Kargo gönderim ücreti 1 ile 5 kiloluk ürüne kadar 10 TL, 6 ile 10 kiloluk ürüne kadar ise 15 TL’dir.

  7. Tüm ürünlerimizde K.D.V. fiyatlara dahildir.  
  8. Ödemeler TL üzerinden yapılır.