Gizlilik Politikası

Sayın müşterimiz lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz.

Bir Baklava olarak sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti vermek için buradayız.


Bu sözleşme web sayfamızın güvenliği, hizmet şartlarımız, gizlilik politikamız ve ürün satın alma yöntemi ile ilgili bilgileri içermektedir.


  1. Müşteri sistemimizde kullanıcı adına eşleşen e-postanın sahibi olan kişidir, zira şifreniz o e-posta adresine gidecek ve o şifreyle sisteme giriş yaptığınızda aktif üye, yani müşterimiz olabileceksiniz.
  2. Birlezzet: www.birlezzet.com
  3. Taraf veya Taraflar: Müşteri veya Birlezzet

Tarafların hak ve yükümlülükleri:

  1. Müşteri ödemesini sözleşmeli olduğumuz bankanın güvenli sanal pos altyapısı üzerinden yapacaktır, kredi kartı bilgileri tek seferlik ve şifreli olarak bankaya satın alma işlemi için gönderilir ve kesinlikle müşteri bilgileri içerisine kaydedilmez. Ürün satın almak istendiğinde, müşteri yetkili bankanın pos altyapısı ile güvenli satın alma işlemini gerçekleştirecektir. Tüm bilgi formları SSL güvenlik sertifikasından geçerek bankaya gönderilmektedir. Bu nedenle Birlezzet kredi kartı işlemlerinden doğan aksaklıklardan dolayı sorumlu tutulamaz.

  2. Müşteri sitemizden satın aldığı ürünlerle ilgili olarak tüketici hakları ile ilgili tüm yasal haklara sahiptir.

  3. Müşterinin üyelik bilgileri güvenli olarak saklanır ve asla 3. kişiler ile paylaşılmaz.

Hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için bu gizlilik ve güvenlik sözleşmesini kabul etmiş olmak zorunludur ve burada bahsi geçen tüm koşullar siz müşterimiz ve biz Birlezzet için bağlayıcıdır.